Thumbnail image
Transportues mobilesh, 150kg
12.41 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo paisje shumë e nevojshme mundëson livizje të lehtë të mobileve pa pasur nevojë të bartën fizikisht. Ka dimezionet 9.5x30x56cm dhe mund të mbaj deri në 150kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 300 x 100 x 560 mm
Pesha Rreth 3.250 KG
GTIN 8711252296319
Kodi i produktit 8711252296319

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen