Thumbnail image
Tretman kundër rrudhave Sisley Sisle Youth 40 ml
149.34 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

SisleYouth është tretmani i parë kundër shenjave të plakjes, e projektuar për gratë mbi moshën 25 vjeçare. Produkti ndikon në mbrojtjen e të gjitha funksioneve natyrore të lëkurës duke e mbajtur atë të re dhe të bukur.

Cilësitë

Prodhuesi Sisley
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Krem dite
GTIN 3473311460004
Kodi i produktit kSI074

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen