Thumbnail image
Kuti për ushqim të maceve
5.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuti për ushqim të maceve. Kjo kuti ka përbërje metalike dhe vjen me dimensione 245 x 100 x 180mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Modeli 1
Madhësia 245 x 100 x 180 mm
Pesha [g] 313
GTIN 8711252869445
Kodi i produktit 8711252869445

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen