Thumbnail image
Sprej ndryshku 500ml
5.68 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky sprej i sjellur nga kompania Dunlop është dizajnuar për heqjen e korezionit, lagjështisë dhe kërcitjes. Është i lehtë në përdorim dhe është i cilësisë së lartë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 230 x 65 x 65 mm
Pesha Rreth 0.431 KG
GTIN 8711252158082
Kodi i produktit 8711252158082

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen