Thumbnail image
Varëse dekorative për dritare - Snowman
1.32 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo varëse dekorative vendoset në dritare dhe ka motive nga festat e fundvitit. Ka dimensione prej 10 x 220 x 180 mm

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Christmas Gifts
Modeli Snowman
Madhësia 10 x 220 x 180 mm
Pesha [g] 33
GTIN 8711252150635
Kodi i produktit 8711252150635

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen