Thumbnail image
Xhaketë shiu
3.47 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketa për shi me material të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj lagështisë. Xhaketa ka kapelë dhe pulla kapëse anash. DImensionet e saj janë 320 x 20 x 220 mm

Cilësitë

Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Prodhuesi Lifetime
Madhësia 320 x 20 x 220 mm
Pesha Rreth 0.241 KG
GTIN 8711252647876
Kodi i produktit 8711252647876

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen