Thumbnail image
YLLI I ÇABRATIT - REXHEP HOXHA
3.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Poezi për të rritur të shkruara nga autori Rexhep Hoxha, e para e tyre është shkruar në vitin 1947, dhe të tjerat përgjatë kohës.

Cilësitë

Shtëpia botuese Lugjet e Verdha
GTIN 9789951704083
Kodi i produktit 9789951704083

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen