Thumbnail image
NOVELA ZBUTES ROSE BREEZE 1L
1.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Zbutës për rroba nga ORS. Ju jep butësi e aromë rrobave. I përshtatshëm për të gjitha llojet e rrobave dhe lehtëson hekurosjen e tyre.

Cilësitë

Origjina Kosovë
GTIN 3900109521451
Kodi i produktit 521451

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen