Thumbnail image
NOVELA ZBUTES LAVANDA PURPLE 1L
1.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Zbutës për rroba nga ORS. Ju jep butësi e aromë rrobave. I përshtatshëm për të gjitha llojet e rrobave dhe lehtëson hekurosjen e tyre.

Cilësitë

Origjina Kosovë
GTIN 3900109652452
Kodi i produktit 965452

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen