Thumbnail image
ZHURMA E ERËRAVE TË DIKURSHME - DRITERO AGOLLI
20.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kaloi një kohë dhe libri "Zhurma e erërave të dikurshme" nuk po dilte nëpër librari. Nuk vonoi edhe shumë dhe mua më thirrën në Komitetin Qendror, bashkë me redaktorin e librit dhe me shefin e redaksisë së tregimit të shtëpisë botuese "Naim Frashëri". Në atë takim ishim përgjegjësi i shtypit, drejtori i drejtorisë së propagandës dhe një tjetër.

Cilësitë

Shtëpia botuese Onufri
Faqe 368
GTIN 9789928186324
Kodi i produktit 9789928186324

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen